Čarodějnictví 

 
Čarodějnictví je pojem, který v mnohých budí stále kontroverzní názory avšak je to něco, co tady bylo je a bude.  Na nás pak je tento fakt přijmout a respektovat neboť bránit se něčemu, co je pravda nemá smysl a pak je to také předem prohraný boj. Čarodejnictví je opředeno mnoha tajemstvími, moha legendami a v neposlední řadě taky lidmi, kteří jej určitým způsobem dotvářeli. 
 
Magie jako taková totiž tady byla dávno před námi a nám se dostala možnost nahlédnout pod pokličku mystiky a tajemna. Magii, čarodejnictví se v průběhu let i staletí neustále měnilo, byť mělo své principy, své hranice i pravidla. Zda bohužel nebo díky je sporné říci avšak magie zažila už těžší chvilky a ne vždy na tom byla, co se týče přijetí společnosti nejlépe. 
Já sama za sebe mohu říct, že toto krásné zakoutí plné zajímavých poznatků, které vychází z moudrosti přírody a našich předků je něco, co mě bude facinovat ještě opravdu hodně dlouho. Snad i proto, že magie je něco, co se nedá naučit, něco, co má svoji hodnotu a něco s čím není radno si zahrávat zvláště pak pokud máte nekalé úmysly.  V posledních letech si více než kdy dříve všímám jak  někteří dokáži její mocnou sílu využít ku prospěchu svému a za účelem ublížit druhému. Říkají tomu pak, že chtějí provozovaovat čenou magii - přiznám se, že v tu chvíli se vždy musím pousmát neboť magie není ani černá ani bílá - magie zkrátka je. To jen my lidé jsme si ji takhle pojmenovali proto, abychom magii, kterou praktikujeme se zlým úmyslem a mohli nějak ublížit druhému nebo připoutat jeho pozornost omluvili své činy. Ano, svým způsobem i tak trochu narážím na rituály, které se přiznám neuznávám a nepraktikuji neboť to je odvětví magii se kterým nesouhlasím, zvláště pak v případě, má-li někomu ublížit nebo je svést z jeho cesty. Jsou situace, momenty i chvíle, které si musíme prožít a odžít proto, abysme se poučili z toho co konáme a uvědomili si, co je správné a co ne. Nelze se stavět Universu na zadní jen proto, že nesouhlasíme. Je třeba přijmout a pochopit proč ... 
I to je jedna z mnoha podob magie, která skýtá nepřeberné tajemství skryté uvnitř sebe samé. To, zda půjdete jejímu tajemství vstříc naproti je jen na Vás. 
 
Magii nelze popřít, magii lze přijmout.  
autor : L. Miriam
zdroj obrázku : Pinterest
 
 
 

Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz