S čím pracuji a co nabízím

 
Moji nejmilejší, jelikož je člověk tvor zvídavý a má rád jistý přehled, tak níže můžete najít to, čím se moje maličkost zabývá a s čím pracuji.
 
Moje práce pak tkví především v pomoci druhým, nalezení sebe samého a pomoci nalézt ztracenou cestu a najít smysl. I proto tedy rozsah mých nabízených služeb není zúžen jen na jedno okruh, ale na vícero a protože jsem tvor neposedný, který rád získává a poznává nové informace a pohledy na to, co jej zajímá, tak se neustále sebevzdělávám.
 
Pracuji především s tarotem, který je zrcadlem naší duše a věrným stínem naši životní cesty, která je mnohdy klikatá. 
Pracuji také s čísly, tedy s numerologií, která mě pohltila natolik, že ji studuji v každé volné chvíli a prohlubuji své dosavadní znalosti.
Není mi ani cizí andělský svět, svět dévů, skřítků, elfů a elementárů a nepohrdnu ani s prací jemnohmotných energií, kdy beru do svých rukou kyvadlo.
A není mi ani cizí magie run, prastarých symbolů jenž nám dal Odin jako svoji obětinu pro nás smrtelníky, abychom mohli komunikovat s božstvy.
 
Moje vědomosti, znalosti i zkušenosti se neustále prohlubují a právě teď se prohlubují o studium karmalogie, jenž poukazuje na problémy, které ve svých životech všichni řešíme a to bez ohledu na naše postavení, znalosti a um neboť jsme jen lidé za masa a kostí. 
 
Ať už jsou naše životní cesty jakékoliv, rozhodně není žádná ostuda si říci o pomoc neboť někdy i nestranný člověk Vám může do Vašeho života vnést zase tolik potřebnou a vzácnou jiskřičku naděje. 
 
Vaše L. Miriam <3 
 

Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz