Číslo 6

Číslo 6 nabádá k opakovanému využití naší představivosti a intelektu tedy představit si to, po čem toužíme například vizualizací, jedině tak dosáhneme pozitvních výsledků, ale je také především upozorněním na to, že naše myšlenky nejsou v rovnováze – příliš se zaobíráme materiálními starostmi a většinou jsou to peníze či majetky a příliš málo se věnujeme duchovním záležitostem.

66 - říká, že máme více důvěřovat vesmíru i andělům, neboť se vám snaží pomoci a podpořit vás v dosažení vašich cílů ohledně domova, rodiny a sociálního života. Buďte naladěni a myslete pouze na to, po čem toužíte.

666 - sděluje, že je čas zaměřit se na vaši duchovní stránku, jedině tak vyřešíte své problémy a budete opět vyrovnaní. Nemějte obavu o peníze, ani jiné hmotné statky a otevřete se lásce a pomoci od jiných lidí i andělů.

6666 - opět říká to, co již bylo zmíněno: vaše myšlenky nejsou v rovnováze, jste příliš soustředeni na materiálno. Je potřeba se více zaměřit na duchovno a na službu druhým, vše ostatní (peníze, láska) bude pak automaticky naplněno.

 


Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz