Doreen Virtue

Kdo je Doreen Virtue ?
 
Doreen Virtue je doktorka psychologie, tedy Ph.D, která se narodila 29. dubna 1958. Je to také spisovatelka a fejetonistka, která se zaměřuje na spirituálno a léčitelství.
 
Je absolventkou neakreditovaného doktorského studia psycholigie v Jižní Kalifornii, ale není členkou amerického psychologického výboru a její psychologická licence byla pozastavena v roce 1993.
 
Dále je také metafyzičkou čtvrté generace a dlouholetou jasnovidkou, která pracuje s říší andělů, duchů i víl a vznešených mistrů. Jako spisovatelka je celosvětově známá a její díla jsou překládána i  do českého jazyka
 
Jak už bylo výše uvedeno, je Doreen doktorka psychologie, ale ne jen jí ... Vystudovala totiž několik vysokých škol v oboru psychologie a společenských věd. Dříve pracovala v několika psychiatrických centrech, která se specialozavala na psychické problémy žen a také na závislosti jak na drogách, tak i alkoholu. Doreen také založila a následně pak i byla ředitelkou Psychiatrické léčebny Cumberland Hall Jospital v Nashvillu, které bylo především ženského charakteru. Jelikož, ale v roce 1993 ji byla pozastavena licence, jak už je výše uvedeno, tak o dva roky později Doreen po přepadení mění svůj pohled na psychologii a začíná se věnovat svým duchovním schopnostem, které v sobě má.
 
Věnuje se andělské terapii a své učení šíří po celém světě, vede workshopy a to nejen pro"obyčejné smrtelníky", ale i pro lékaře z oblasti psychologie a také pro sociální pracovníky. Píše fejetony pro několik měsíčníků a v neposlední řadě spolupracuje s rádiem Hay House Radio založené Louise L. Hay. Je autorkou mnoha publikací na téma andělé a víly a mnoho dalších, a také několika vykládacích karet.
 
Doreen však vidět můžete i v různých televizních programech, jako je třeba Oprah show neho The View, Good Morning America a v mnoha dalších.
 
 

 


Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz