Rituál odpuštění

Určitě sami znáte ten pocit, kdy Vás tíží nějaká nepravda, křivda či jen nějaká slova, která neměla být vyřčena a přece byla. Pravdou je, že kolikrá člověk pod vlivem emocí rychleji koná a mluví než napřed přemýšlí. Nenadarmo se říká : "Mlčeti zlato, mluviti stříbro". Přesto však pokud se Vám stane, že někomu ublížíte nebo i sobě samému a chcete mít jak se říká lidově  "čistý stůl", pak je nejlepší cestou k vysvobození odpuštění. 
 
Já sama využívám dvou způsobů a ráda se s nimi podělím.
 
 
Odpuštění pomocí ohně
 
Vím, že to zní asi jinak než byl původně záměr, ale nebojte nikoho upalovat nebudu ... i když... :-) 
Pokud chci někomu odpustit, vezmu papír, tužku a napíši jméno dotyčného. Poté nad bílou svící tento papírek spálím se se slovy "odpouštím" a papír spálím. Po spálení papírků ještě někdy řeknu : "Staniž se."
 
 
 
Odpuštění v přírodě pomocí vody
 
Tenhle rituál je pro ty, kteří se stále nemohou s něčím nebo s někým smířit, odpoutat se od minulosti nebo mají jiný podobný problém.
Jděte k tekoucí vodě (potok, řeka) a na kousek papírku napište "Odpouštím". Papírek podržte na chvíli v ruce a myslete na toho komu a proč chcete odpustit. Poté papírek pusťte po vodě. Klidně můžete nechat projevit své emoce. Určitě se vám uleví... Voda odplaví všechny vaše smutky...
 
 

 


Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz