Ochrana před kletbou

Je důležité si uvědomit, že celá magie stojí na síle myšlenky, tím chci říci, že vše máme v hlavě a jen a jen na nás zda si to uvědomíme a taky jak s tím naložíme. 
Myšlenka nám pomáhá k soustředění či využití energie. Co se týče energie, tak ta může být buď pozitivní nebo negativní a ať už se jedná o energii, kterou v rámci magie využijeme, musíme si uvědomit, že ne vždy naš "kouzlo" vyjde tak jak očekáváme. je potřeba se na něj plně soustředit. 
 
Tak jako energie dokáže být pozitivní nebo negativní, tak i magie, která může být buď bílá, tedy dobrá magie nebo černá, která je opakem té bílé. Nelze s určitostí říci, že černá magie je snad zlá nebo něco takového, ale je velice náročná a neznám osobně ve své podstatě nikoho, kdo by ji ovládal. Já sama se černé magii nevěnuji, pouze té bílé. 
 
 
Co se týče uhranutí, tak to má různé podoby projevů – zdravotní problémy, noční můry, problémy s dechem, prudké změny nálad a mnoho dalších projevů. Když však přijdete k lékaři z obavy o svůj zdravotní stav, lékař Vás důkladně prohlédne a shledá Vás, že jste v naprostém pořádku, pak je tady právě možnost uhranutí někým druhým.
 
V tomto případě je důležité zachovat klid a začít danou situaci řešit. Pro obranu se můžete rozhodnout pro dvě možnosti a to buď vyhledat někoho odborného, kdo v této záležitosti umí „chodit“ , tady však hledání někoho takového může být, jak časově náročné, tak i finančně a nebo sebrat všechnu sílu a odvahu a pokusit se sami.
 
Proti kletbám, magickým útokům a jiným negativním energiím můžete použít různé obranné ochranné techniky, rituály, amulety, kameny, byliny apod. Samozřejmě vaše obrana musí být přímo úměrná útoku, ne-li větší. Je důležité dokonce i nutné si zvolit správně jinak to nebude fungovat. Můžete zvolit jeden způsob a nebo dva a nebo nesčetné množství  opatření.
 
 
 
 
 
 

Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz