Numerologie - hrátky s čísly

 
  • Numerologie je věda zabývající se čísly, díky nímž, ten kdo umí pracovat s numerologickýma tabulkama Vám dokáže říci, co Vás čeká, jaké jsou Vaše klady, zápory, zároveň také dokáže daný člověk Vám říci, co je pro Vás vhodné a co naopak ne.
 
  • Obecně tedy řečeno je vše závislé na číslech, které jsou v numerologii klíčem k hledání souvislostí existujících v lidském jednání a chování. Jsou to energie, které jsou velmi jemné, kdy číslo vibruje v jiné dimenzi, která je pro dané číslo nezaměnitelná tak, že si ji nelze splést s jiným. 
 
  • Numerologie je jednou z možností, jak nalézt sama sebe a porozumět tak sobě i svému okolí. Pomáhá nám zprostředkovat pohled "shora", nasměruje nás a vede k cíli, poskytne vyjasnění situací s cílem vyvarovat se dalších chyb. Pochopení všech okolností se kladně projeví na změně Vaší osobnosti, ve vašem myšlení a chování, jak v práci tak ve vztahu s rodinou, přáteli, v navazování nových vztahů, v komunikaci s neznámými lidmi atd...
 
  • Každé číslo má svou vládnoucí planetu
1 - Slunce
2 - Měsíc
3 - Jupiter
4 - Uran

5 - Merkur
6 - Venuše
7 - Neptun
8 - Saturn 
9 - Mars 
0 - Pluto
 
 
Každá planeta zároveň vládne některému z dvanácti znamení zvěrokruhu. Když propojíme vliv čísla, planety a jejího znamení dostaneme velmi zajímavé výsledky při rozboru. Jednotlivá čísla působí na určité vibrační úrovni, a ať chceme nebo ne, působí i na nás, ať už s naším souhlasem, nebo bez něj. 

 

 

 


Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz