Astrologie

 
 
Astrologie jako taková je jedna asi z nejznámějších témat esoterie a troufám si říci, že neznám nikoho ve svém okolí, kdo by neslyšel někdy tento pojem. Pojďme společně nahlédnout pod pokličku této krásné disciplíny a rozšířit si tak své obzory.
 
Astrologie a její kořeny se nedají přesně určit, jedno je však jisté.... je to jedna z nejstarších vědních disciplín, která v sobě skrývá mnoho tajemství a snad i proto přitahuje stále více a více lidí. 
 
Pojem astrologie se dá do češtiny přeložit jako hvězdopravectví.
 
Věděli jste, že k astrologii se hodně dlouho přistupovala hlavně jako na předpovídání budoucnosti?
 
Je důležité si uvědomit, že astrologie je věda, nauka stará už tisíce let a její doménou je sledování postavení planet v daném okamžiku a na určitém místě. 
 
Astrologie je nádherná propracovaná vědní disciplína, na kterou já nejsem profík, ale znám jedince, kteří jsou odborníci na slovo vzatí a tuto vědní disciplínu ovládají bravurně.
 
Možná i proto se nebudu v tomto tématu tolik rozepisovat, protože si myslím, že ten, kdo má hlubší zájem o astrologii, tak si určitě najde cestu, jak se dozvědět, to, co potřebuje.  Snad jsem Vás tímto mým rozhodnutím nenazlobila.
 
 

 

 


Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz