Rituál a rituály

 
Toto téma si troufám říci je něco, co skoro každého přitahuje nějakým způsobem a je jedno, co přesně to je .... 
Rituál jako takový je slovo pocházející z latiny, kdy v latině se jedná o pojem ritualis, což znamená obřad, obřadný, ceremonie. Pokud bych to měla říci ještě přesněji, tak je to akce či činnost, kterou děláme na základě určitých pravidel, které jsou jasně dány... 
 
Koneckonců, každý z nás máme své rituály a nezáleží na tom, zda nějakým způsobem jste lidé, kteří se zabývají esoterií či nikoliv. 
Nevěříte?
A co třeba pravidelné setkání s přáteli či rodinou nebo ranní běh, četba knihy před spaním, ranní káva, ale taky, křest, svatba, poslední rozloučení  ... a takhle bych mohla poračovat do nekonečna. 
Už se v rituálech poznáváte?
 
Já samozřejmě mluvím, píši o rituálech v esoterii. V tomto směru má každý rizuál daný jasně a hlavně přesně pravidla, které je potřeba dodržovat. Pokud je totiž nebudete dodržovat, Váš rituál se může lehce pokazit a tím pádem se i minout účinek.
 
 
 
Rituálů jako takových je nespočet a já si netroufám je všechny jmenovat, přesto však pro Vás pracuji na rubrice, kde budou ty nejznámější uvedeny, a to ať už je to rituál na finance, lásku, plodnost atd. 
 
 

Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz