Chiromantie

 

Chiromantie je jeden z mnoha dalších způsobů předpovídání budoucnosti, který byl v minulosti hodně oblíbený.

 

Kolébkou této oblíbené věštecké metody je Indie a také starověka věda Samudrika Shastra a věřte, že dodnes se tento způsob nahlížení do budoucnosti těší velkému zájmu. V Indii je dokonce chiromantie uznávanou profesí jako například u nás lékař. K nám do Evropy se  pak chiromantie  dostala díky kočovným kmenům Romů, kteří k nám do Evropy zavítali.

Když se zaměříme pak na slovo chiromantie jako takové, tak se dozvíme, že se nejedná se o nic jiného, než o výklad budoucnosti pomocí ruky-dlaně, přesněji řečeno čten z ruky. Každá ruka má svůj typický vzhled a nenajdete nikho, kdo by měl úplně stejnou ruku jako vy.  Může ji mít podobnou, nikdy ne však stejnou. Právě proto jechiromantie jedinečnou příležitostí, jak  pochopit svou osobnost jako celek.

 

Já sama osobně jsem chiromantii nepodlehla, alespoň prozatím, kdo ví co bude za pár let ...


Pokud byste však rádi něco blíže o věštění z ruky chtěli vědět, pak vám mohu říci, to . že se při věštění čte z obou. Je však důležité, která ruka je dominantní a která pasivní. Při hodnocení ruky je otázka praváctví a leváctví a toho na kterou ruku je třeba se soustředit, zásadní.

 

Chiromanté už dávno objevili, že každá z páru rukou zachycuje a odhaluje jiné životní aspekty. U praváků je levá, tedy pasivní ruka spojena se soukromou a intimní částí osobnosti, představivostí, instinktivními reakcemi , přirozenými vlohami a potenciálními schopnostmi, které nám byly dány do vínku. Tato ruka odhaluje poznatky o dětství, zděděných sklonech a vrozených zdravotních předpokladech.

Pravá čili aktivní, dominantní ruka odhaluje společenskou roli jedince a ukazuje, jak se projevuje navenek. Podrobné zkoumání této ruky poskytne informace o vašich schopnostech rozumově uvažovat o tom, jak využíváte svého nadání a jak jste rozvinuli své schopnosti. Tato ruka představuje vaše vědomé já, osobnost zralého dospělého. Obsahuje také informace o zdraví a běhu událostí ve vašem životě.


Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz