Jak si správně přát

 

 

Na tohle téma už bylo napsáno nesčetné množství knih, ale ne každý z nás si v tom našel to nejdůležitější proto, aby se mu jeho přání plnila, tak jak si přeje on sám. Dovolila jsem si tedy sestavit takový jakýsi řekněme pomyslný návod, jak na to.

Ze všeho nejdřív je potřeba naše přání správně formulovat a čím konkrétněji, tím lépe. Nezapomeňte, že to, nač myslíte, je už vlastně svým způsobem jakási myšlenka, ze které vzejde třeba právě Vaše přání. Je důležité si také uvědomit, že ne vše je hned, buďte tedy trpěliví, přejte si v přítomném čase, nikoli budoucím a přejte si to od srdce. Rozhodně nerozkazujte. Vizualizujte si své přání, mějte klidně u toho i zavřené oči, a pokud se stydíte, tak si přejte, tam, kde se cítíte v bezpečí.

Dalším krokem, který je cestou k tomu, aby se Vaše přání zhmotnilo je, to, abyste zahodili veškeré pochybnosti, vše má totiž svůj čas a vše přijde v tu správnou chvíli. Možná si teď klepete na čelo a říkáte si, že jsem se asi zbláznila, ale nezapomeňte, že „trpělivost přináší růže“. Už mnohokrát jsem byla svědky svých známých, kteří to vzdali, protože si mysleli, že to bude hned…. A teď se dostáváme k dalšímu kroku a to je pustit naše přání z naší mysli a věnovat se běžným životním záležitostem a užívat si života plnými doušky.

Propusťte tedy přání z Vaší hlavy, aby se k Vám mohlo vrátit jako splněné a Vy měli radost, že se splnilo.

Co však nesmím zapomenout, tak je to, že musíte jít tak trochu i Vašemu přání naproti a nečekat, že Vám spadne do klína třeba balík peněz ;-) Ty můžete třeba získat, tím, že si vsadíte sportku nebo na nějaký zápas … a to platí vesměs na všechna přání…

·         chcete najít partnera? – tak alou ven z domu.

·         chcete být zdraví?- tak šup do přírody, k doktorovi, změňte svou životosprávu, jezte zdravěji, sportujte …

·         chcete práci? – pak nespoléhejte jen úřady práce, ale jděte tomu naproti.

 

To je můj ověřený recept, který opravdu funguje… zní to lehce, že? Ale ono to opravdu lehké je ;-)

Přeji Vám mnoho štěstí a splněných přání, neboť teď už víte, jak si správně přát.

 


 

 

 

 

 


Kontakt

Lenka Miriam Vyškovská

IČ: 08930805; Zlín
+ 420 732 434 712


Korálky od čarodějky 

- náramky z drahých minerálů

www.koralkyodmiriam.cz

 

Photo

https://www.facebook.com/photovyskovsky

Spolupráce

www.astrovikend.cz

www.avalounuh.cz