6 pohárů

 

Hesla karty 6 pohárů jsou slova jako je vzpomínání, minulost, odraz v citech i nevinnost. Jak už je napsáno, 6 pohárů nás vede do minulosti. Může v nás probouzet radostné vzpomínky nebo konkrétní setkání s lidmi, míst či zážitky z dřívějška. Přesto vše, však tahle karta nezavání nostalgií.

 

Vzpomínky na šťastnou minulost, nevinnost, čisté city, radost, přání, nostalgie, minulost, vzpomínky na dětství, přátelé z dětství a dospívání, přátelství, vztah k minulým dějům, solidarita, bezstarostnost, harmonie, čerpání síly ze šťastných vzpomínek, věci, které již neexistují, snění, potěšení nezkalené obavami, štěstí a zábava vycházející však spíš z minulých zážitků než ze skutečnosti, harmonie v citech, pomoc od přátel, které již známe dlouho, intuice, touha po domově, po blahobytu, vstup do života někoho z minulosti, důvěřovat někomu i za cenu možného zklamání, pocit bezpečí, zklamání z očekávání, něco, co již neexistuje, lpění na minulosti, které brání pocitu štěstí, naivita.  

 

Můžete někoho potkat z minulosti nebo zažít podobnou situaci jako kdysi v minulosti, můžete řešit něco, co jste v minulosti nedořešili, může se také objevit ve Vašem životě Vaše dávná láska. Možná budete dnes potřebovat přehodnotit aspekty svého života s někým, kdo dobře poradí a komu důvěřujete. Můžete dostat příležitost využít starých dovedností, které ve Vás dlouho usínaly.