Odkud Tě znám?

Stalo se Vám někdy už, že když jste někoho potkali, koho jste předtím nikdy neviděli a vidíte jej poprvé v životě, že toho dotyčného znáte a kladli jste si otázku, jak je to možné?
 
Čím to, že si s oním člověkem rozumíte, víte přesně, co chce říci nebo se společně ztotožňujete stejnými názory?
 
Ptáte-li se, zda je to v pořádku, zda se to stalo jen Vám a nikomu jinému, pak je na čase uvést tento "jev" na pravou míru. Nepopírám, že i mě se tohle nestalo...

Poprvé, když jsem spatřila svou nejlepší kamarádku, věděla jsem že ji odněkud znám, ale to byla jen domněnka. Já jsem ji viděla poprvé v životě, stejně jako ona mne. Ani jedna jsme nemuseli říci ani slovo a přesto jsme věděli, co ta druhá má na mysli. Naše myšlenky, činy byly hodně podobné a obě jsme měli pocit, že se známe už snad celý život i přesto, že jsme se nikdy předtím neviděli.

Ztráceli jsme pojem o čase, cítili jsme se příjemně a nemuseli jsme před sebou navzájem skrývat své opravdové já. Jedna druhou jsme respektovali a respektujeme i doposud i přesto, že náš kontakt už není tak častý jako dříve, protože máme každá máme svou rodinu a žijeme v jiných městech. Přesto nám to však nebrání být spolu v kontaktu.

Podle tvrzení parapsychologů je to naprosto v pořádku a vysvětlují to, tím, že jste potkali někoho z minulých životů. Ať už se Vám toto vysvětlení líbí nebo ne, pravdou je, že něco na tom bude.

Rozhodně však tenhle pohled na věc pomáhá osvětlit zajímavé shody, které nám do života vstupují a koneckonců není nikdy na škodu mít spřízněnou duši.
 
Mějte krásný den, s úctou k Vám, Vaše L. Miriam