Volba kartáře

 

Krásný den všem, jak už je u mne zvykem-i dnes přicházím s poměrně ožehavým tématem jako je volba kartáře, astrologa, numerologa, zkrátka někoho, kdo se zabývá esoterickými službami. Jsem si vědoma, že ne každý z vás bude se mnou souhlasit, ale nebyla bych to já, abych se k tomu nevyjádřila. Ač to pro mnohé z vás může působit úsměvně i já občas vyhledám někoho, kdo mne poradí a nasměruje, když můj rozum i srdce vypoví. Faktem je, že i já jsem obyčejný člověk, který občas stejně jako potřebuje popostrčit kupředu nebo alespoň pohled někoho druhého, nezaujatého. V mém případě a troufám si říci dokonce, že hraje prim, to, když mi je někdo doporučen někým z mého okolí. Vždy si volím podle toho jak na mne ten druhý působí. Ne vždy je však možné se s dotyčným esoterikem setkat, přesto však ten dotyčný musí ve mne vzbudit důvěru.

Dnešní doba hraje do karet, těm, kteří jsou znalí internetu, mají svůj web, stránky, kde se nejen o nich dočtu, kým že to vlastně jsou, ale při troše štěstí mám možnost přečíst si na něj názory druhých. Najdou se však i tací, kteří tento způsob spojení nevyužívají a preferují setkání klienta se svou osobou.

Když jsem byla před několika lety u dvou kartářek, každá na mne působila jinak. Teď už vím, že s nimi se setkat nemusím, protože mě ani jedna z dam v podstatě neřekla nic, co bych nevěděla. Pak jsem po nějakém čase byla u další kartářky - třetí a aniž bych promluvila, dotyčná okamžitě věděla. Čím to, že dvě netušili a třetí ano? Paradoxně ta poslední kartářka byla oproti dvěma dámám ještě poměrně mladičká, ale dar, kterým oplývala mě neuvěřitelně ohromil a v její přítomnosti jsem se cítila tak nějak jinak. Na první pohled vlastně ani jako kartářka nevypadala, ale jakmile rozložila karty na stůl, cítila jsem z ní obrovskou sílu, lásku, pokoru a v neposlední řadě respekt. Nebudu vám tady psát co přesně mne tenkráte řekla, povím jen to, že vše do puntíku vyšlo K mé smůle se pak ona mladičká kartářka stáhla do ústraní, protože se už nechtěla dívat na, jak se někteří duchovně vzdělání lidé shazují navzájem a pošpiňují jméno toho druhého. Bohužel i já jsem byla v této pozici , kdy jsem byla očerněna. Já se snažím svým klientům vždy pomoci a pokud nejsem schopna, pak doporučím někoho z branže.

Posledních pár let je velký boom kartářek, léčitelů.... A vybrat si toho správného nemusí být vždy úplně lehké. Jak jsem už psala, ve mne musí onen esoterik, za kterým jdu pro radu, slova útěchy vzbudit důvěru, respekt a být upřímný. Musím z něj cítit i to, že se na de mnou nijak nepovyšuje a také že i on je člověk. Pro mne dobrý esoterik musí být svým způsobem i dobrý psycholog , aby dokázal správně poradit a pomoci svému klientovi.

Proto volím dle toho, jak na mne působí už při prvním kontaktu a to bez ohledu na to zda spolu komunikujeme přes telefon či elektronicky.

Přeji vám, aby i vy jste našli své světlo majáku v podobě správného esoterika.

S úctou k Vám vaše L. MIRIAM.