Opakující se znamení

Krásný den všem,

určitě jste setkali během svého života s tím, že se Vám stále nějakým způsobem upomíná nějaké slovo, jméno, číslo.  Přemýšleli jste ale nad tím, proč se to děje? Proč nás něco upomíná nebo nám posílá "vzkaz" touto cestou?

Odpovědí může být hned několik. Je důležité si uvědomit, co nás jakoby upomíná, zda jsou to zmiňovaná slova, jména, čísla, zkrátka cokoliv a také, co při tom cítíme. Je nám zima, teplo, jsme šťastní nebo naopak smutní či jsme třeba jen bez břinku, zamyšlení a nevnímáme okolí, tak jak bychom měli?

Ať je to jakkoliv, je dobré brát na tyto upozornění, říkejme jim znamení brát zřetel. Ptáte-li se proč, pak odpověď je jednoduchá. Ono, slovo, hudba i číslo nám může být nejen varováním před něčím, co se může stát, ale zároveň může být i odpovědí na naší otázku.

Podělím se s Vámi o vlastní zkušenost. Když jsem zvažovala nad tím, jaké by mělo být moje "umělecké" jméno, zkrátka pod jakým jménem budu vystupovat, formulovala jsem ve své mysli myšlenky, které se ubíraly jasným směrem. "Jaké jméno je pro mne vhodné. Jak se mám jmenovat?" Ač se prvních pár dní v podstatě nic zvláštního neudálo, najednou jsem všude viděla jméno Miriam, napřed nebylo tolik zřetelné a já jej nevnímala, ale pak se stalo něco a já pochopila, že to jméno, které vídám a najednou i slýchám je odpovědí na mou otázku ....   Znamení, které chodilo tedy ke mne, ačkoliv jsem si to nepřipouštěla, mělo jasné poselství - mé jméno. Pokaždé když jsem to jméno slyšela, měla jsem pocit bezpečí a zároveň, jakoby to jméno ke mne patřilo odjakživa. Pro své ujištění jsem však ještě kontaktovala i kamarádku, která mne mou domněnku potvrdila a tak se vlastně "zrodila" Miriam, tak jak ji dnes znáte.

Proto na Vás svým způsobem apeluji, abyste i Vy tyto znamení, signály nenechávali bez povšimnutí a věnovali jim trošičku své pozoronosti. Někdy jde odpověď, někdy o znamení, ujištění a nebo i varování před nenadálou situací, která se k Vám může blížit a může se Vám i stát.Přeji Vám pěkny den a ať znamení, která se Vám budou dostávat jsou ta, která s radostí přijmete. S úctou k Vám, Vaše L. Miriam