Světští andělé

 
Tento druh andělů ovládá běžnézáležitosti každého dne, které ve velkém systému všech věcí nejsou o nic menší, než je narození a smrt. I ve zdánlivých maličkostech lze najít velké pravdy. Touha dělat všechno dobře, ať již to je cokoli, je to co nám dává šarm. Dokážeme-li milovat tam, kde jsme, toho, s kým jsme, a milovat to, co děláme, pak jsme požehnaní, stejně jako všechno okolo nás.

 

  • Pokud provozujete sport, pak je pro Vás vhodným andělem samotný anděl Kamael

Tento anděl ví, že soutěživost pobízí k lepším výkonům, zvedá úroveň dovedností, které jsou žádány od vítěze a nutí nás k  podávání lepších a lepších výsledků.
 
Pokud chcete dospět dobrým výsledkům, pak Kamael je pro Vás tou správnou volbou, vyvolejte ho tedy přímo a požádejte o pomoc.
 
 
  • Pokud chcete, aby Vaše podnikání bylo úspěšné, pak je pro Vás vhodným andělem anděl Teoael

Začátky podnikání jsou náročné, o tom není pochyb. Potřebujeme trochu štěstí, píle i odhodlání dosáhnout vytyčeného cíle a proto je dobré mít sestavený podnikatelský plán. Nesmíme nic podcenit, žádné faktory, protože pokud je podceníme, nemusíme dojít výsledků, které očekáváme a které chceme.
 
V tradičních židovských komunitách se k zajištění bezpečného dopravení cenného nákladu často vyvolával právě tento anděl.Teoael je princem kůru trůnu a petice. Žehná novým podnikatelským činnostem a zahišťuje jejich úspěšnost.
 
Žádáte-li od něj o pomoc, pak vemte tzv Petici - což je návod nebo odkaz a na hlavičkový papír společnosti napište cokoliv, co pomůže Teoaeli k Vaší pomoci, klidně přiložte i vizitku. Nezapomeňte, že povaha Vašeho podnikání a jeho záměr mu nebudou lhostejné a Teoael jako anděl světla a lásky podpoří pouze pozitivní aktivity. 
 
  • K životu i neodmyslitelně patří zkoušky, na ty je tu anděl jménem Rafael

Ano, s andělem Rafaelem jsme se už setkali. Pojďme, ale teď k otázce zkoušek. 
 
Všichni víme, že ať už jsou zkoušky ústní nebo praktické, vždy je v nás jistá nervozita, napětí či dokonce úzkost. Nervové vypětí nám u zkoušek může dát co proto a aby to pokud možno vš vyšlo ku Vašemu prospěchu, požádejte Rafaela o pomoc nejlépe ve středu. Na papír napište oč žádáte a po týdnu spalte.